› právě se nacházíte › úvodní stranaVelikonoce v klášteře a výstava keramických plastik

Velikonoce v klášteře a výstava keramických plastik


Velikonoce v klášteře a výstava keramických plastik

Vážení návštěvníci,

i během Velikonoc bude klášter otevřen pro veřejnost. Konkrétně od pátku do pondělí jej můžete navštívit v klasické návštěvní době od 10:00 do 17:00 hod. Stále jsou k vidění zrestaurované malby v klášterním kostele a tak neváhejte a přijďte se o nich během prohlídky něco málo dozvědět. 

Kromě klasických prohlídek jsme si pro Vás připravili výstavu keramických plastik od Sdružení výtvarných umělců keramiků a kadaňského umělce pana Františka Vlčka. Můžete ji navštívit od 28. 4. do 9. 6. 2019 . Vstupné je 30 Kč. 

Budeme se na Vás těšit!

 

Prohlídkové okruhy a ceník

Vyberte si prohlídkový okruh a rezervujte si svou prohlídku.

› více

14 svatých Pomocníků

Čtrnáct svatých Pomocníků je skupina svatých uctívaných společně v římskokatolické církvi, jejichž přímluva má být obzvláště účinná především proti různým nemocem.

› více

Svatováclavské vinobraní

Víno ke Kadani patří už od středověku, viniční právo udělil městu císař Karel IV.

› více

Medové odpoledne

Srpnové nedělní odpoledne ve znamení medu, medoviny a dalších včelích produktů.

› více

Kadaňské kulturní léto

Kadaňské kulturní léto probíhá na atraktivních místech města Kadaně. Františkánský klášter a jeho zahrady nejsou výjimkou. V rámci kulturního léta zde probíhají pohádky pro děti, divadelní představení a koncerty různých žánrů. Milovníky filmů potěšíme i promítáním po širým nebem.

› více

Dechové orchestry

Festival dechových a jazzových orchestrů ZUŠ organizuje místní Základní umělecká škola Klementa Slavického tradičně v druhé polovině června.

› více