Čtyřikrát během léta budeme díky spolupráci s Mgr. Radkem Rejškem moci završit prohlídky nově restaurovaného kostela při Františkánském klášteře v Kadani krátkými varhanními hrami. Věříme, že návštěvníky nabídka zaujme a přijdou se do kláštera podívat a poslechnout si obnovený královský nástroj.

 
"> Varhanní bonbónky 8. srpna a 29. srpna

Užijte si skvělou a vzrušující zábavu se sázkovou kanceláří Mostbet v České republice. Na této platformě můžete vždy sázet na sport nebo hrát v online kasinu. Pokud jde o podmínky pro hráče, lze je právem označit za nejlepší, protože jsou zde vysoké kurzy, velké množství her, různé bonusy a promo akce, bonusy bez vkladu Mostbet, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A abyste se ani na cestách nenudili, vytvořili jsme pro vás pohodlnou mobilní aplikaci.
› právě se nacházíte › úvodní stranaVarhanní bonbónky 8. srpna a 29. srpna

Varhanní bonbónky 8. srpna a 29. srpna


Varhanní bonbónky 8. srpna a 29. srpna
1. termín: úterý 4. července 2023
2. termín: úterý 18. července 2023
3. termín: úterý 8. srpna 2023
4. termín: úterý 29. srpna 2023
Varhany zaznějí vždy na závěr odpoledních prohlídek (začínají od 13, 14, 15 a 16 h.) a návštěvníci si jejich prostřednictvím vychutnají krátké skladby evropské varhanní hudby 17. - 19. století (J. S. Bach, G. F. Händel, G. Frescobaldi, D. Zipoli, J. K. Kuchař, J. Seger), které korespondují s charakterem nástroje. Od 17 h. se v klášterním kostele koná mše sv., kterou na varhany doprovodí rovněž Mgr. Rejšek. Prohlídka chrámu během bohoslužby nebude možná.
 

Prohlídkové okruhy a ceník

Vyberte si prohlídkový okruh a rezervujte si svou prohlídku.

› více

14 svatých Pomocníků

Čtrnáct svatých Pomocníků je skupina svatých uctívaných společně v římskokatolické církvi, jejichž přímluva má být obzvláště účinná především proti různým nemocem.

› více

Svatováclavské vinobraní

Víno ke Kadani patří už od středověku, viniční právo udělil městu císař Karel IV.

› více

Medové odpoledne

Srpnové nedělní odpoledne ve znamení medu, medoviny a dalších včelích produktů.

› více

Kadaňské kulturní léto

Kadaňské kulturní léto probíhá na atraktivních místech města Kadaně. Františkánský klášter a jeho zahrady nejsou výjimkou. V rámci kulturního léta zde probíhají pohádky pro děti, divadelní představení a koncerty různých žánrů. Milovníky filmů potěšíme i promítáním po širým nebem.

› více

Dechové orchestry

Festival dechových a jazzových orchestrů ZUŠ organizuje místní Základní umělecká škola Klementa Slavického tradičně v druhé polovině června.

› více