Užijte si skvělou a vzrušující zábavu se sázkovou kanceláří Mostbet v České republice. Na této platformě můžete vždy sázet na sport nebo hrát v online kasinu. Pokud jde o podmínky pro hráče, lze je právem označit za nejlepší, protože jsou zde vysoké kurzy, velké množství her, různé bonusy a promo akce, bonusy bez vkladu Mostbet, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A abyste se ani na cestách nenudili, vytvořili jsme pro vás pohodlnou mobilní aplikaci.
› právě se nacházíte › úvodní stranaMěstské muzeum v Kadani

Městské muzeum v Kadani

Tradice kadaňského muzejnictví je více než stoletá. Její základy byly položeny v roce 1903 a veřejnost mohla tamní muzeum využívat až do počátku 70. let, kdy došlo k jeho spojení s dnešním Oblastním muzeem v Chomutově. Od roku 1999, respektive 2004 je ale samostatné Městské muzeum v Kadani jako odborné a osvětové pracoviště opět obnoveno. V současné době nabízí celoroční návštěvní provoz v objektu františkánského kláštera a sezónní provoz v dalších čtyřech památkových objektech v historickém jádru města Kadaně.

Městské muzeum v Kadani - Kulturní zařízení Kadaň

  • odkaz na oficiální stránky muzea zde
 

Prohlídkové okruhy a ceník

Vyberte si prohlídkový okruh a rezervujte si svou prohlídku.

› více

14 svatých Pomocníků

Čtrnáct svatých Pomocníků je skupina svatých uctívaných společně v římskokatolické církvi, jejichž přímluva má být obzvláště účinná především proti různým nemocem.

› více

Svatováclavské vinobraní

Víno ke Kadani patří už od středověku, viniční právo udělil městu císař Karel IV.

› více

Medové odpoledne

Srpnové nedělní odpoledne ve znamení medu, medoviny a dalších včelích produktů.

› více

Kadaňské kulturní léto

Kadaňské kulturní léto probíhá na atraktivních místech města Kadaně. Františkánský klášter a jeho zahrady nejsou výjimkou. V rámci kulturního léta zde probíhají pohádky pro děti, divadelní představení a koncerty různých žánrů. Milovníky filmů potěšíme i promítáním po širým nebem.

› více

Dechové orchestry

Festival dechových a jazzových orchestrů ZUŠ organizuje místní Základní umělecká škola Klementa Slavického tradičně v druhé polovině června.

› více